close
دانلود آهنگ جدید
تصاویر معماری

تشریفات عروسی , ماشین عروس , تالار و جهیزیه عروس , خدمات و راهنمای مراسم عروسی

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
 
عکس خانه رئیس جمهور مکزیک
رسانه‌های مکزیک پس از انجام تحقیقاتی ویژه، اطلاعاتی را در مورد خانه گران قیمت رئیس جمهور این کشور منتشر کردند.

به گزارش صبحانه به نقل از فارس، رسانه‌های مکزیک پس از انجام تحقیقاتی ویژه جزئیات مربوط به خانه گران قیمت «انریکه پنیا نیتو» رئیس جمهور این کشور را منتشر و اعلام کردند ارزش این خانه 6.4 میلیون دلار بوده و در «لوماس د چاپولتپک» بهترین مکان «مکزیکو سیتی» (پایتخت مکزیک) واقع شده است.

علاوه بر سؤالاتی که در مورد قیمت گزاف خانه رئیس جمهور مکزیک مطرح شده در مورد ارتباط بین «نیتو» و بنگاه معاملات ملکی «دل سنترو» که بخشی از شرکت سهامی «گروپو ایگا» می‌باشد نیز ابهاماتی وجود دارد.

 2 شرکت «گروپو ایگا» و «دل سنترو» در ایالت «مکزیکو» که «نیتو» قبل از برعهده گرفتن سمت ریاست جمهوری فرماندار آن بود، قرار دارند.

در زمان فرمانداری «نیتو» در ایالت «مکزیکو»، شرکت «گروپو ایگا» و «بنگاه معاملات ملکی دل سنترو» موفق به کسب چندین قرارداد ساخت و ساز در کشور مکزیک شدند.

نام شرکت «گروپو ایگا» همچنین در بین شرکت‌هایی که برنده مناقصه ساخت راه‌آهن سریع السیر «مکزیک- کرتارو» شده بودند قرار داشت اما هفته گذشته دولت مکزیک بدون هیچ توضیحی اعلام کرد که از این مناقصه صرف نظر کرده است.

لغو پروژه ساخت راه‌آهن سریع السیر «مکزیک – کرتارو» افتضاح و عملکرد ضعیف دیگری است که در دولت «نیتو» پس از حادثه ناپدید‌ شدن 43 دانش‌آموز مدرسه «آیوتسیناپا» در ایالت «گررو» رخ داده که افزایش خشم عمومی را در برداشته است.

پس از اطلاعات منتشر شده در مورد خانه گران قیمت «انریکه پنیا نیتو» ، دفتر ریاست جمهوری مکزیک با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که این خانه متعلق به «آنخلیکا ریورا» همسر وی می‌باشد و هنوز بهای آن به طور کامل پرداخت نشده است.

در این بیانیه همچنین آمده که «ریورا» قبل از ازدواج با رئیس جمهور مکزیک بازیگر مشهوری بوده بنابراین پول کافی برای خریدن این خانه گران قیمت را داشته است.