close
دانلود آهنگ جدید
اخبار روز

تشریفات عروسی , ماشین عروس , تالار و جهیزیه عروس , خدمات و راهنمای مراسم عروسی

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عکس دیدنی از تفریح جدید جوانان ثروتمند ایرانی که این روزها حسابی مورد توجه قرار گرفته اند و پیج های آنها در اینستاگرام حسابی خبرساز شده است را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

ادامه مطلب

عکس دیدنی از پورشه های دوقلوی خاص به رنگ قرمز که این روزها حسابی در فضای مجازی خبرساز شده است و بحث های زیادی درباره ی آنها به راه افتاده است را در ادامه این مطلب از سایت مشاهده کنید.

ادامه مطلب

پسر 18 ساله ی افغانی دختر بچه ای را ربوده و قصد داشت او را برای تجاوز جنسی به بیان های اطراف روستا ببرد که خوشبختانه دو جوان این دختر را از چنگال این مرد شیطان صفت نجات دادند.

ادامه مطلب

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد مغان از بازداشت خاله شادونه قلابی و دو نفر از همدستان وی خبر داد.

به گزارش بارانی به نقل از ایرنا، رحیم گلزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اقدام دادستانی در پی گزارش مردم و اعلام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد مبنی بر حضور فردی به جای خاله شادونه مجری برنامه های کودک (ملیکا زارعی) در برنامه جشن شادی در پارس آباد صورت گرفت.

وی افزود: بنرهای خاله شادونه از چند روز گذشته درنقاط مختلف نصب شده بود اما در زمان اجرای برنامه حاضران متوجه شدند که به جای ملیکا زارعی، خانمی با مشخصات جعلی و غیر واقعی اقدام به اجرای برنامه می کند.

گلزاده بیان کرد: با اقرار متهمان، فردی که خود را به جای ملیکا زارعی معرفی کرده بود به همراه عوامل اجرایی از جمله کارگردان و حسابرس به علت کلاهبرداری و فریب مردم روانه زندان شدند.

دادستان پارس آباد گفت: پولی که از محل فروش بلیت این برنامه بدست آمده بود ، توقیف شد و متهمان اعلام آمادگی کردند تا این مبلغ رابه مردم بازپس دهند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد نیز در این زمینه اظهار کرد: این اداره تنها به عنوان ناظر برنامه خاله شادونه بود که پس از اعطای مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به موسسه فرهنگی و هنری نقش ‘نگاران سایه هنر اردبیل’ یازدهم مهرماه اجرای شد.

یوسف روزگاری افزود: حاضران ، پیش از اتمام برنامه شکایت خود را اعلام کردند و با توجه به جریحه دار شدن احساسات مردم به ویژه کودکان به عنوان ناظر وارد عمل شدیم و موضوع را با مسوولان از جمله دادستان در میان گذاشتیم و از این رو در حال حاضر متهمان در زندان به سر می برند.